Tanie noclegi w Rytrze

Pokoje dla ceniących komfort

Dysponujemy łącznie 48 miejscami noclegowymi w 16 pokojach, w tym 6 o podwyższonym standardzie – z telewizorem oraz łóżkami pojedynczymi lub małżeńskimi. Każdy z naszych pokoi posiada własną łazienkę oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Nasza restauracja zapewnia nie tylko codzienne śniadania, ale również całodniowe wyżywienie. Dzięki temu jesteśmy jednym z najlepiej ocenianych obiektów noclegowych w miejscowości Rytro oraz Piwniczna-Zdrój na portalu Booking.

Tanie noclegi

Oferujemy różnorodne cenowo i przede wszystkim tanie noclegi. Rytro, Piwniczna-Zdrój , Stary Sącz – gdziekolwiek szukasz miejsca na nocleg, u nas znajdziesz je w dobrej, o ile nie w najlepszej cenie. Koszt doby hotelowej to już 40 zł/os. w pokoju czteroosobowym, mniej niż 65 zł/os. w pokoju dwuosobowym i nie więcej niż 75 zł/os. dla pokojów typu Comfort. Oferując noclegi dla grupy zorganizowanych rabat traktujemy jak kwestię oczywistą.

Pokój typu Standard

Świetlica dla grup i rodzin

Pobyty rodzinne oraz grup zorganizowanych umili czas spędzony na naszej dużej świetlicy, w której pomieścić może się około 45 osób. Wyposażona jest nie tylko w stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, ale również nowoczesny sprzęt multimedialny. Sprawdzi się idealnie jako miejsce do relaksu, zabawy lub nawet większej imprezy.

Pokoje typu Standard

Nocleg 1 osoby od 79

Nocleg 2 osób od 115

Nocleg 3 osób od 149

Nocleg 4 osób od 159

Pokoje typu Comfort

Wygodne łóżka z możliwością łączenia i TV

Nocleg 1 osoby od 95

Nocleg 2 osób od 135

Nocleg 3 osób od 165

Rabaty i dopłaty

Dzieci do lat 2 – nocleg bezpłatny. Dzieci do lat 10, rabat 15% ceny podstawowej.

Gościom posiadającym „Kartę rabatową PTTK” udzielany jest rabat w wysokości 20% od pierwszej doby pobytu, rabaty się nie sumują.

Członkom PTTK udzielane są rabaty zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Członkom Alpenverein Polska udzielany jest rabat w wysokości 20% od pierwszej doby pobytu, rabaty się nie sumują.

Pobyt psa lub kota 10 zł za dobę.

Rezerwacja

Najniższa cena – bez pośredników