Weekendowe noclegi dla grup zorganizowanych


Pobyt z wyżywieniem

od 109 zł za osobę

Tuż przy szlaku

Nasz Zajazd znajduje się w samym centrum Rytra, miejscowości leżącej na przecięciu głównych szlaków Beskidu Sądeckiego. Przehyba, Radziejowa, czy też Hala Łabowska, to przykładowe kierunki dłuższych wpraw. Dla miłośników spacerów czeka ryterski zamek, z którego roztacza się niepowtarzalny widok na Dolinę Popradu.

Nie tylko Góry

Rytro poza swym urokliwym położeniem oferuje również szeroki wachlarz możliwości aktywnego spędzania czasu. Park linowy, ścieżki rowerowe EuroVelo, wyciąg narciarski, czy też możliwość udziału w spływie Popradem, to tylko niektóre propozycje. Ofertę sportową dopełnia pełnowymiarowa hala sportowa, korty tenisowe oraz stadion piłkarski ze sztuczną murawą.

48 miejsc w 15 pokojach

Dysponujemy łącznie 48 miejscami w 15 pokojach, w tym 6 o podwyższonym standardzie – z telewizorem oraz łóżkami pojedynczymi lub małżeńskimi. Każdy z naszych pokoi posiada własną łazienkę oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Codzienne wyżywienie

Możemy pochwalić się jedną z najlepiej ocenianych kuchni w okolicy. Serwuje ona dania, w których rozsmakowują się wszyscy miłośnicy tradycyjnego swojskiego obiadu. Dla grup zorganizowanych zaoferować możemy codzienne wyżywienie oparte o dwa lub trzy posiłki dziennie.

Duża świetlica

Nasza świetlica pomieścić może się około 50 osób. Wyposażona jest nie tylko w stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, ale również nowoczesny sprzęt multimedialny. Sprawdzi się idealnie jako miejsce do relaksu, zabawy lub większej imprezy.

Miejsce na grilla

Odwiedzający nas goście skorzystać mogą z naszego ogrodu, gdzie wśród kwiatów i zieleni mogą zażyć nie tylko upragnionego odpoczynku, ale również wykorzystać tę przestrzeń jako miejsce na grilla.

Pobyt weekendowy dla grup zorganizowanych

 ✅ Pobyt od piątku do niedzieli

 ✅ 2 x śniadania i 2 x obiadokolacja


Od 219 zł za osobę przy rezerwacji dla 40 osób

Dostępne terminy

10 – 12 maja
17 – 19 maja
24 maja – 26 maja
21 – 22 czerwca
6 – 7 września
13 – 15 września
20 – 22 września
27 – 29 września
4 – 6 października
11 – 13 października
18 – 20 października
25 – 27 października